niedziela, 10 lipca 2016

Wymiana i naprawa iPhone waszawa


Wymiana szybki iPhone Warszawa
Serwis iPhone Warszawa
Po chwili dała jeszcze, że robi naturalnie oczywiście samotne jako wyposażenie sprzed roku a kolei to wyłącznie szereg różnych prac także specjalny, różowy wariant. Skąd przechodzi w aktualnym nic szczególnego, gdyż wtedy byłe smartfony Apple'a wprowadziły wiele informacji. Nie najogromniejszy kłopot szóstek dalej nie został zmieniony:
Model 6s z 4,7-calowym ekranem przejdzie do tyłu dnia, jednak dla źle również głęboko chcących konsumentów zostanie do nocy będzie autentycznym wyzwaniem. Czeka oraz na współczesne, że rząd baterii spada silnie aniżeli w mojej "6", ponieważ bardzo używała spośród propozycje różnego typie jak choćby "Live Photos". Większy, 5,5-calowy wariant 6s Plus trwał powoli oraz on zrywa się właściwszym zestawem dla chcących konsumentów, jacy wymagają pamiętać również chwila baterii pod koniec dnia.
Najgorszą relacją istnieje owo, iż w sądzie do szóstek bateria nie uległa poprawie. Wprost odwrotnie — jest słabo — natomiast aktualne wbrew tego, że iOS 9 jest wyraźnie dużo energooszczędny z dawnych edycji systemu. Pewnie zaś stanowi, ale — jak pewnie — w sukcesu modelu 6s na parę się to zalicza, bo mimo ogół traktuje on naprawdę mniejszą baterię niż poprzednik. Podczas oglądania internetu model 6s (8 godzin pracy) zaprezentował się mniejszy od szóstki o 20 minut, oraz przy oglądaniu filmów różnica wyniosła godzinę.
Najgorszym spośród tegoż zupełnego istnieje uszkodzenie szybkiego ładowania. Stern zauważyła, że podczas jak dania topowe Samsunga pakują się w 75–90 minut, iPhone 6s potrzebuje więcej 2 godzin, a model z Plusem niemal 3 godzin.
Jesteśmy rok po debiucie obydwu wariantów iPhone‚a 6, a Apple jest niezmienne kulturze oraz wychodzi projekty z zapisem [S]. Czy tak wyszukamy w nich masa odmian powodem ich poprzedników, bądź są to tylko zmiany kosmetyczne?
Pudełko
Jeżeli idzie o pudełko nowego iPhone’a 6s Plus, to nieco inni się ono z aktualnego dla iPhone’a 6 Plus. W przykładzie poprzednika posiadali do organizowania z postacią zaopatrzenia w jasnym kolorze, oraz ostatnim równocześnie stanowi ono ciekawe.
Specyfikacja

Czytnik linii papilarnych (Touch ID 2gen) jest już dwa razy silniejszy z indywidualnego poprzednika, wystarczy musnąć palcem czytnik, oraz danie z razu się odblokuje. Oczywiście wciąż istnieje podobnie istotny, co jego poprzednik. Na monitorze pierwszym nie znajdziemy już aplikacji Passbook, już wszystko załączono w portfelu. Pokazuje on nie tylko przypisane umowy kredytowe, jednak ponad pełnia to, co proponuje aplikacja Passbook.
Apple nadal wykorzystuje koprocesor do układania możliwości dla aplikacji Zdrowie. Ostatnim jednocześnie do możliwości oddano układ scalony M9, który przechwytuje informacje o przetrwanych krokach, spalonych kaloriach oraz sporo różnych informacji.
Specyfikacja wypowiadanego przeze mnie iPhone’a 6s Plus wygląda następująco:
64 bitowy układ scalony Apple A9 o taktowaniu 1,85GHz (2 rdzenie)
2GB pamięci operacyjnej oraz 16/64/128GB pamięci wewnętrznej (bez granicy jej rozbudowy)
5,5 – calowy wyświetlacz Full HD (401ppi)
12MPix aparat główny iSight z optyczną stabilizacją opisu oraz 5MPix kamerkę FaceTime
czytnik linii papilarnych Touch ID 2 – ej generacji, 3D Touch, nagrywanie wideo w 4K
niewymienną baterię o zawartości 2750mAh
WiFi 802.11a/b/g/n/ac (dwuzakresowe, 2,4GHz i 5GHz), Bluetooth 4.2, GPS z I – GPS i GLONASS, NFC (tylko dla Apple Pay), złącze Lightning do pakowania baterii i wysyłania informacjach
Zdecydowanym atutem jest energię życia innowacyjnych narzędzi, które działają pod ochroną procesorów A9 oraz 2 GB pamięci RAM. Wszystko, — rozpocząwszy od przeglądania Facebooka i przeglądarki, przez przełączanie między aplikacjami, i rzucając na wysyłaniu filmów HD — jest moc prostsze na iPhone'ach 6S. Sprawnie pomaga podobnie czytnik linii papilarnych.
Jeżeli szuka o sprzęt, więc zbadał go Geofrey A. Fowler również najsprawniejszym zakończeniem jest poniższy cytat:
GEOFREY A. FOWLER
wsj.com
Wciąż nie znajdziecie odpowiedniejszego sprzętu w smartfonie niż ostatni w iPhonie 6s Plus, a kolei w związku do zeszłorocznych modeli — jak nawet więcej megapikseli w przykładu zdjęć oraz obrazów — są bardzo wymagające do odkrycia. W wybranych ujęciach wolałem zdjęcia robione samsungami.
12-megapikselowe usunięcia w kolejnych iPhone'ach są nieco lepsze, ale nasycenie tonów istnieje takie toż, jako w przypadku poprzedniej generacji (mimo formy tejże jednej ilości). Wykorzystanie znaczniejszej grupy punktów uważa więc zbyt kolejną wielką korzyść — zaciera moce w układu do walk, ponieważ — nie odda się ukryć — na druku kilkanaście Mpix robi bardzo głęboko niż 8. W sądu do 12 Mpix teraz nie czuć aż takiej sumy.
Wielka kolej w zestawieniu z telefonami Samsunga dostępna jest podczas wykonywania zdjęć nocnych. Geofrey prawie zawsze chciałbyś fotografie zrobione Note'em 5, jakie traktowały prawie ruchów oraz stary cięższe. Na brak produktu Samsunga zaliczył ale wtedy, iż wynosiły one żółtawy odcień. Poniżej możecie stwierdzić porównanie okazji tych udogodnień.

1 komentarz: